İletişim Hattı +90 312 431 43 59
Haberler ve Duyurular

Bakanlığımız Merkez Teşkilatlarında, Genel Müdür Yardımcılığına atanan meslektaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

  • 21.07.2023
  • vested

Vested Yönetim kurulu olarak, Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne atanan Dr. Ersin DİLBER ve Genel Müdür yardımcısı olarak atanan meslektaşımız Veteriner Hekim Sezai CİBELİK ile Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan meslektaşımız Veteriner Hekim Melikşah TAŞKIN ve Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan meslektaşımız Ziraat Mühendisi Mehmet KİLCİ ile Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Ziraat Mühendisi Abdulkadir KARABULUT ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diler, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.
Abdullah İPEK

VESTED Genel Başkanı  • Bakanlığımız Merkez Teşkilatlarında, Genel Müdür Yardımcılığına atanan meslektaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği KVKK Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam