İletişim Hattı +90 312 431 43 59
İl Temsilcilerimiz
Temsilci Bilgileri
VESTED Ankara TemsilciliğiMERKEZ

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği'nin Merkez birimidir. Tüm şubelerin kontrol edildiği ana merkezdir. Telefon numarası ve mail vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

VESTED Konya TemsilciliğiAKTİF

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği'nin Konya faaliyetlerini yürüten temsilciliğimizdir. Bu temsilcimiz ile telefon numarası vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

VESTED Isparta TemsilciliğiAKTİF

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği'nin Isparta faaliyetlerini yürüten temsilciliğimizdir. Bu temsilcimiz ile telefon numarası vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

VESTED Kocaeli TemsilciliğiAKTİF

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği'nin Kocaeli faaliyetlerini yürüten temsilciliğimizdir. Bu temsilcimiz ile telefon numarası vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

VESTED Bitlis TemsilciliğiGEÇİCİ PASİF

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği'nin Bitlis faaliyetlerini yürüten temsilciliğimizdir. Bu temsilcimiz ile telefon numarası vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

Veteriner Sağlık Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği KVKK Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam